444 4 952
Sıkça Sorulanlar
Yayınlar
Blog
SAFİR KOLEJİ
İLKOKUL EĞİTİM SİSTEMİMİZ

İlkokul eğitimimiz, 21. yüzyılın gerektirdiği akademik, sosyal, sanatsal ve sportif yönlerden donanımlı öğrenciler yetiştirme hedefimiz doğrultusunda planlanmıştır. İlkokul yaş dönemi öğrencilerimizin kendi yeteneklerini tanıma dönemi olduğundan bu dönemde öğrencilerimize görsel, işitsel ve dokunsal, olabildiğince çok ve çeşitli materyal sunmanın önemine inanıyoruz. MEB müfredatına uygun olarak geliştirilmiş olan eğitim içeriğimiz ile Dijital Eğitim, STEM Eğitimi, Bilişimsel ve Yaratıcı Düşünme Eğitimi gibi eğitim modellerimiz ile öğrencilerimizin akademik başarısını üst seviyeye çıkarırken, onları kendine güvenen, eleştirel düşünebilen, farklı kültürlere saygılı, yaratıcı, yenilikçi,  üretken bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Dijital Eğitim
Anasayfa
Safir'de Eğitim
EĞİTİM MODELİMİZ


Öğrencilerimizin eğitim ve öğretim süreçleri içerisinde belki de en kuvvetlisi olan dijital eğitim Safir Okullarında başarıyla uygulanır. Zengin içeriği, uygulamaları, takip, ölçme ve değerlendirme sistemiyle dijital eğitim öğrencilerin tam öğrenmelerine ve akademik başarılarına destek olurken onlara dijital okur yazarlık kimliği de kazandırır.

Eğitim öğretimi kişisel öğrenme farklılıklarına göre yönlendiren okulumuz, Dijital Okul sisteminde öğrencilerinin kendilerine özgü eğitim içeriklerine ulaşabilecekleri, velilerinin de aynı sistem içinde öğrencilerini kontrol edebilecekleri ve yön göstermelerine yardımcı olabilecekleri bir platform oluşturmuştur.