444 4 952
Sıkça Sorulanlar
Yayınlar
Blog

Kurumsal

Hakkımızda

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılından bu yana SAFİR EĞİTİM KURUMLARI 40 yıldır eğitime gönül vermiş yatrımcılar tarafından Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen yeni nesillerle kaliteli eğitimi buluşturuyor.

Dünyanın eğitimle maddi ve manevi olarak kalkınacağına refah ve huzura ulaşacağına olan inancıyla, çağdaş ve geleceğin ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim algısını ülkemizde yerleştirmek için çalışıyor. Kurucularımızın vizyonu ve nitelikli ve seçkin eğitim kadrosuyla Safir Eğitim Kurumları, Safir Kariyer Merkezi, Safir Koleji, Safir Fen ve Teknoloji Liseleri, Safir International Schools, Safir Kurs grubu ile 20 ayrı ülkeden öğrenciyi kaliteli eğitimle buluşturuyor.

2019 yılına Safir Eğitim Kurumları 6 kampüs 18 okulla faaliyetlerine devam etmektedir. Tarihi deneyimi ve güçlü sermaye yapısı ile emin adımlarla güvenilir yatırımlarına devam Safir Eğitim Kurumları, uluslararası düzeyde ülke başkentlerinde International Schools ve ülkemizin tüm şehirlerinde bir kampüs açmak vizyonuyla hareket etmektedir.

 

Misyonumuz

Entelektüel olarak bilinçli, ahlaki açıdan sorumlu ve sürekli gelişen küresel bir toplulukta sürekli gelişen yaratıcı bireylerin yetiştirilmesidir.

 

Vizyonumuz

Standart temelli müfredat ve modern teknolojileri kullanarak öğrencilere yüksek kaliteli bir uluslararası eğitim sağlamaktır. Öğrencilerimizi tam potansiyellerine ulaşmaları için zorlayan ve giderek daha rekabetçi ve küresel bir toplumda liderlik yapabilmeleri için 21. yüzyıl becerileriyle donatan bir eğitim programı uygulamaktır.