444 4 952
Sıkça Sorulanlar
Yayınlar
Blog

Haberler

SAFİR AİLESİ 2020 VİZYONU İÇİN KOCAELİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

Anasayfa Haberler SAFİR AİLESİ 2020 VİZYONU İÇİN KOCAELİ’NDE BİR ARAYA GELDİ

Toplantıya yönetim kurulu başkanı, yönetim kurulu üyeleri, genel müdür, genel müdür yardımcıları ve kampüs müdürleri katıldı.

Açılış konuşması yapan yönetim kurulu başkanı yeni eğitim öğretim döneminde daha güçlü ve dinamik kadroyla tüm şubelerimizde öğrencilerimizin akademik, sosyal, kültürel ve yabancı dil gelişimleri için çalışacaklarını ifade etti.

Tüm şubelerin bulundukları il ve ilçelerde velilerin güvenini kazandıklarını dile getirdi. Yeni eğitim dönemi vizyonu hakkında fikirlerini paylaşan Kurucu Genel Müdür Dr. Cemil KESKİN 2019-2020 eğitim öğretim yılında istedikleri başarıya ulaştıklarını, 2020-2021 döneminde ise tüm kadrolarının her bir öğrencinin istediği başarıyı kazanması için gerekli motivasyona ve inanca sahip olduklarını ifade etti. Bunun içinde tüm imkânlarını seferber ettiklerini paylaştı.

Genel Müdür Keskin sözlerine başta Kocaeli olmak üzere tüm kampüslerimizin bulunduğu bölgelerde velilerin emanet ettiği evlatlarına en iyi akademik, sosyal, kültürel ve yabancı dil gelişimlerin uygulanması için kampüs müdürlerine talimatları verdiklerini ifade ederek devam etti.