444 4 952
Sıkça Sorulanlar
Yayınlar
Blog

Haberler

SAFİR’DE DÜNYA STANDARTLARINDA DİL EĞİTİMİ

Anasayfa Haberler SAFİR’DE DÜNYA STANDARTLARINDA DİL EĞİTİMİ

Öğrencilerinin kaliteli bir dil eğitimi almasını özellikle isteyen Safir Koleji bunun için 500 yıldan fazla geçmişe sahip dünyanın eğitim lideri Oxford Üniversitesi’nin yayın kuruluşu olan Oxford University Press ile ortak bir eğitim programı uygulamaktadır.

Türkiyede’ki İngilizce eğitimini en iyi olanaklarda sunmak isteyen Safir Koleji, bu şekilde öğrencileri, öğretmenleri ve ebeveynleri benzeri olmayan bir içerikle buluşturmaktadır.

Safir Koleji öğrencileri, akademik içeriğin Oxford standartları doğrultusunda yapılandırıldığı ve içeriğinin %100 Oxford University Press akademik danışmanlığı ile yönetildiği bir dil eğitim ile İngilizceyi hayatlarında bir sorun olmaktan çıkarmaktadırlar.

Safir Koleji Quality School programı yalnızca yazılı materyallerden oluşmamakta olup, 21.yy eğitim yönetimi doğrultusunda öğrencilerin teknoloji yeterliliği göz önünde bulundurmaktadır. Bu nedenle de “blended learning” temel yaklaşımı temel dikkate alınmaktadır. Safir Koleji Oxford Quality School programında öğrencilerin dil gelişim takibi Oxford standartlarında ölçme değerlendirme araçlarıyla yapılmaktadır.