444 4 952
Sıkça Sorulanlar
Yayınlar
Blog
Gelişen ve değişen dünyamızda eğitim ve öğretim de farklılaşmaktadır. Öğrencilerinde bu şartlar altında ihtiyaç duyabilecekleri eğitim ihtiyaçları da çeşitlilik göstermektedir. Safir Koleji olarak öğrencilerimizi çağın gerekliliklerine uygun, evrensel ahlak ilkeler çerçevesinde birer dünya vatandaşı olabilmeleri için gerekli ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz.

Akademik eğitimin yanı sıra öğrencilerimize günümüz dünyasının vazgeçilmez bir gerçeği olan yabancı dil eğitimini öğrencilerimize anaokulundan başlayan ve ilerleyen kademelerde yoğun bir şekilde devam eden sistemle sunuyoruz. Robotik kodlama derslerimizi yine öğrencilerimize erken yaşlarda veriyor, dünyamızın dijital iletişim dili hale gelen kodlamayla dönemde tanışmalarını sağlıyoruz.
Safir Koleji öğrencileri, üniversiteye hazırlık döneminde sistemli ve yoğun bir şekilde hazırlık çalışmaları yapmaktadır. Öğrencilerimiz Safir Koleji “Tam Öğrenme Modeli” ve “Sınava Hazırlık Programı” ile akademik yönlerini mükemmelleştirirken hayallerindeki üniversiteye de bir adım daha yaklaşmaktadır.

Başarı kavramı devamlılık arz eden ve bununla birlikte yoğun bir çalışma gerektirmektedir. Sınav haftalarında özel olarak hazırlanan ortak sınavlar öğrencilerimize uygulanır ve değerlendirilir. Akademik koordinatörlerimiz tarafından değerlendirilen sonuçlara göre öğrencimizin eksik yönlerini tespit edilir ve bunun giderilmesi için öğrencimize özel bir çalışma programı hazırlanarak uygulaması takip edilir.
01
Kişisel ve duygusal gelişimini tamamlamış,
Akademik anlamda sınava, karakter olarak hayata hazır,
02
İngilizceyi öğrenmiş ve aktif kullanımını sağlamış,
ikinci yabancı dilini için gerekli zemini hazırlamış,
03
Ezberden uzak, öğrendiğini içleştiren ve geliştiren
Eksiklerinin bilincinde olan ve giderilmesi için gerekliliklerini yapabilen,
Dünyayı anlayan ve tanıyan
“Dünya İnsanı” yetiştiriyoruz.
ve daha fazlası için